MD-DSW130, MD-DSW260, MD-DSW390, MD-DSW4120 Trough Sink (dwg/zip)
Resource Type
Title
Description
File Size
Action
RFA icon
Revit/BIM/CAD Drawings
RFA icon
Deluxe Stainless Steel Trough & Water Refill Station [MD-DSW130 One-Station 30"; MD-DSW260 Two-Station 60"; MD-DSW390 Three Station 90"; MD-DSW4120 Four-Station 120"]1 MB